تخفیف ویژه اولین خرید - کد: First | ارسال رایگان | کلیک کن!
استایل رسمی مردانه

بهترین استایل های رسمی مردانه

اگر فکر می‌ کنید استایل کردن لباس‌ های مردانه کار راحتی است، سخت در اشتباهید! برای داشتن یک استایل رسمی مردانه و در عین حال جذاب و منحصر به فرد، باید با قوانینی آشنا باشید که رعایت آن‌ ها می‌ تواند به طور چشم گیری استایل شما را تغییر دهد. از آنجایی که لباس‌ های مردانه در طی سال‌ های اخیر چندان تحت تاثیر ترندهای سال نبوده‌اند، می‌ توانید تنها با خرید چند آیتم ضروری و بیسیک بهترین استایل‌ های رسمی را داشته باشید. در این راهنما با معرفی ایده‌ هایی برای داشتن یک استایل رسمی جذاب مردانه همراه ما باشید!

نکات کلیدی استایل رسمی مردانه

استفاده از کت و شلوار مشکی

برای داشتن یک استایل رسمی، بهتر است به سراغ لباسی بروید که راحت و در عین حال جاودانه به نظر برسد. مشکی یکی از زیباترین رنگ‌ها است و به عنوان یک لباس رسمی کاملاً عالی به نظر می‌ رسد. ست کردن کت و شلوار مشکی با یک تیشرت و اسنیکر سفید می‌ تواند ظاهری اسپرت و در عین حال رسمی به شما بدهد که برای کارهای روزانه یک استایل عالی است. در عین حال ست کردن کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید، کفش‌ های چرمی و کراوات می‌ تواند استایل شما را بسیار شیک جلوه دهد.

استفاده از کت و شلوار طوسی

کت و شلوارهای طوسی هنوز آنقدر قدیمی نیستند که بتوان از آن‌ ها چشم پوشی کرد.  رنگ طوسی و خاکستری در سال‌ های اخیر جزو آیتم‌ های ترند بوده است. برای داشتن یک استایل متفاوت و در این حال رسمی می‌ توانید کت و شلوار طوسی را با تیشرت‌ های بیسیک و کفش‌ های کانورس ست کنید و یا از پیراهن‌ های ساده مشکی و یا سفید به همراه کفش‌ های ساده چرمی ست کنید.

استفاده از کت و شلوار سرمه‌ ای

لباس‌ های آبی سرمه‌ ای این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند و استفاده از آیتم‌ هایی با این رنگ می‌ تواند استایل رسمی شما را جذاب‌ تر و ایده‌ آل‌تر کند. اگر قبلاً از امتحان کت و شلوارهای مشکی، قهوه‌ ای و خاکستری  خسته شده‌ اید، احتمالاً سورمه‌ ای بهترین گزینه برای شماست. 

استفاده از پیراهن‌های تک رنگ و بیسیک

پیراهن‌ های رسمی مهمترین آیتم در تکمیل استایل شما هستند؛ بنابراین رنگ‌ هایی را انتخاب کنید که خنثی بوده و در طیف آبی قرار دارند تا استایل کردن آن‌ها آسانتر باشد. همچنین انتخاب پیراهن‌ هایی با رنگ‌ تیره‌تر مانند سرمه‌ ای یا مشکی و ست کردن آن‌ ها با شلوارهای کتان می‌ تواند استایل رسمی جذابی به شما بدهد.

استفاده از شلوارهای کتان

شلوارهای کتان به خوبی با آیتم‌ هایی مانند پیراهن‌ های ساده و کت‌ های کلاسیک ست می‌ شوند. بنابراین استفاده از شلوارهای کتان با رنگ‌ های تیره و یا پترن‌ های راه راه می‌ تواند در داشتن یک استایل رسمی برای کار یا مراسمات خاص کمک کننده باشد. 

انتخاب کفش مناسب

 انتخاب کفش یکی از مواردی است که در داشتن استایل رسمی اهمیت بالایی دارد. برای این منظور می‌ توانید از کفش‌ های آکسفورد و یا چرمی استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید لباسی مه انتخاب می‌ کنید با مدل و رنگ کفشتان متناسب باشد.

کفش مردانه

استفاده از شلوار جین با کت بلند

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که شلوار جین جزو استایل‌ های رسمی محسوب نمی‌ شود، درصورتیکه اگر بتوانید شلوار جین را با آیتم‌ های درست ست کنید، می‌ توانید یک استایل رسمی منحصر به فرد داشته باشید، اما توجه داشته باشید که از جین‌ های بسیار تنگ و زاپدار استفاده نکنید. همچنین ست کردن شلوار جین با یک تیشرت سفید و ترنچ کت بلند در فصل‌ بهار استایل شما را تکمیل می‌کند.

ست کردن شلوار خاکستری با بلیزر سرمه ‌ای

پوشیدن یک شلوار خاکستری با یک پیراهن سفید ساده و کت آبی سرمه‌ای یک استایل جذاب و رسمی به شما می‌دهد. اما دقت داشته باشید که رنگ شلوار خاکستری روشن باشد چرا که در غیر این صورت، ممکن است هارمونی رنگ بین لباس‌های شما را بهم بزند. استفاده از اکسسوری‌های مانند ساعت و عینک می‌تواند استایل رسمی شما را تکمیل کند!

استفاده از یقه اسکی و ژاکت‌های بافتنی

 اگر از پوشیدن کت و شلوار ساده به صورت روزانه خسته شده‌ اید، برای تغییر استایل خود در فصل زمستان می‌توانید، ژاکت‌ های بافتنی را با پیراهن‌ های تک رنگ و شلوار های کتان ست کنید. برای حرفه‌ ای‌ تر کردن استایل خود، می‌ توانید از کفش‌ های آکسفورد نیز استفاده کنید.

یقه اسکی مردانه

ست کردن پیراهن سفید با شلوار خاکی

ست کردن یک پیراهن سفید خوش‌پوش با یک شلوار خاکی جنس کتان یک انتخاب ایده آل برای داشتن استایلی رسمی در فصل‌ های گرم سال است. اگر می‌ خواهید به جذابیت استایل خود بیفزایید، می‌ توانید از   یک کراوات با رنگ سبز تیره نیز استفاده کنید. همچنین برای رسمی‌ تر و در عین حال چشمگیرتر استایل خود می‌ توانید از یک کمربند چرمی مشکی زیبا که با رنگ کفش شما همخوانی دارد، استفاده کنید.

ست کردن پیراهن آبی با شلوار کرم یا خاکستری

 اگر از پوشیدن کت و شلوار در استایل‌های رسمی خسته شده‌اید، ست کردن یک پیراهن آبی با شلوار خاکستری یا کرم انتخاب هوشمندانه‌ ای است که به شما کمک می‌کند استایل ایده‌آلی داشته باشید. اگر به استفاده از کراوات در استایل‌ های رسمی علاقه دارید، می‌توانید این ست را با کروات‌ های طرح‌دار و اکسسوری‌ های دیگر و کفش آکسفورد تکمیل کنید.

ست کردن شلوار سفید با پیراهن و کت سرمه‌ای

اگر بتوانید شلوار سفید را با پیراهن‌ های آبی و کت‌ های سرمه‌ ای ست کنید، می‌ توانید استایل رسمی بسیار جذابی داشته باشید. به عنوان کفش نیز می‌ توانید از  کفش‌ های کتانی سفید استفاده کنید تا کلیت استایل خود را بهبود بخشید. 

ست کردن رنگ سرمه‌ای با آبی روشن

آبی روشن احتمالاً بهترین رنگ در میان پیراهن‌ های مردانه است که در استایل‌ های رسمی  معجزه می‌کند.  اگر رنگ دیگری وجود دارد که بعد از مشکی بسیار زیبا و کلاسیک به نظر برسد، بدون شک آبی سرمه‌ ای است.  ست کردن یک پیراهن سفید یا آبی روشن با بلیزر سرمه‌ای و کفش‌ های آکسفورد می‌ تواند یک استایل جذاب و منحصر به فردی در شما ایجاد کند.

ست کردن ژاکت با شلوار جین

تا به امروز هیچ فردی کت و شلوار را به عنوان تنها لباس رسمی مردانه معرفی نکرده است در واقع این شما هستید که این کار را انجام با پوشیدن کت و شلوارهای تک رنگ انجام می‌دهید. در معرفی بهترین استایل‌ های رسمی مردانه، استفاده از شلوار جین روشن و یا تیره به همراه ژاکت‌ های قهوه‌ای، سرمه‌ ای یا مشکی می‌ تواند یک گزینه خاص و منحصر به فرد باشد.

استفاده از کراوات

 کراوات‌ ها یکی از آیتم‌ های ضروری برای داشتن یک استایل رسمی است. استفاده از کراوات‌ هایی با رنگ‌های تیره برای مراسم‌ های به خصوص یک استایل رسمی جذاب ایجاد می‌ کند. برای کارهای روزمره، می‌ توانید از کراوات‌ های راه راه، خال‌ خالی و یا چهارخانه با پیراهن‌ های رنگ شاد استفاده کنید. 

استفاده از اکسسوری

 اکسسوری‌ هایی که در داشتن یک استایل رسمی ضروری هستند، شامل ساعت‌هایی با بند فلزی، کمربند چرمی که با رنگ کفش شما همخوانی دارد، سنجاق و دکمه سرآستین است. اگر می‌ خواهید در یک مراسم یا جشنواره خاص شرکت کنید، استفاده از اکسسوری همراه با کت و شلوار کلاسیک را فراموش نکنید. 

انواع لباس مردانه در پوشاک ایرانیان

پوشاک ایرانیان انواع لباس مردانه از جمله شلوار، پیراهن، تیشرت و…. را ارائه داده است که شما می توانید به صورت آنلاین و یا حضوری از چهل شعبه فعال در سراسر ایران این محصولات را تهیه نمایید. 

آشنایی با انواع لباس مردانه
پست قبلی

آشنایی با انواع لباس مردانه

پست بعدی

شخصیت شناسی بر اساس نحوه لباس پوشیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.
سبد خرید